Британська топ-модель розповіла, як важка хвороба назавжди перервала її кар'єру

Карла Крессі зробила собі ім'я, позуючи для відомих чоловічих журналів, однак її кар'єру обірвав ендометріоз.

Топ-модель з Британії розповіла, як важка хвороба зробила її соціальним відлюдьком та змусила залишити перспективну кар'єру. Про це повідомляє Mirror.

Приголомшлива Карла Крессі зробила собі ім'я, позуючи для чоловічих журналів, таких як Nuts та Zoo. Вона навіть стала обличчям енергетичного напою.

Але кар'єра 25-річною моделі обірвалися, коли вона захворіла на руйнівний ендометріоз - стан, при якому клітини, які схожі на ті, із яких складається матка, знаходять в інших частинах тіла.

Через те, що вони реагують як і маткові клітини, ці клітини проходять через цикл створення, руйнування та кровотечі. Але на відміну від клітин у матці, які виходять разом з менструацією, ці клітини не можуть залишити тіло й викликають жахливий біль. Це означає, що Карла щоденно б'ється з неймовірним болем, нудотою і непритомністю через сильну втрату крові.

Дівчина страждає від найбільш важкої форми стану - четвертої - ендометріоз викликає з'єднання матки і кишечника.

Тепер модель має пройти операцію в Лондоні, щоб "відклеїти" органи, однак ризикована процедура може зашкодити кишечнику та призвести до його руйнування. 

Незважаючи на те, що Карла мріє працювати, вона каже, що її дні моделювання закінчилися.

"Для мене найголовніше тепер - підвищувати обізнаність. Я хочу допомогти молодим дівчатам визначити ознаки рано, щоб уникнути цього важкого стану", - каже модель.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про смерть моделі, яка мала романи з кількома учасниками групи Rolling Stones. "Ікона стилю" 1960-х років Аніта Палленберг померла у віці 73-х років. Всесвітньої слави Палленберг зажила завдяки романам із учасниками колективу. Спочатку модель пов'язували стосунки з Брайаном Джонсом, але через два роки вона покинула його на користь Кіта Річардса. Після цього Джонс залишив гурт і невдовзі помер.

Фотогалерея Американська модель збільшила груди до 34 розміру, щоб виглядати як Джесіка Реббіт (4 фото)

Залиште свій коментар