Британська влада планує ув’язнювати дітей з 12 років

Влада Великобританії засумнівалася, що ув'язнювати дітей з 10-річного віку доречно. Посадовці побоюються, що ув'язнювати доведеться дуже багато дітей.

Влада Великобританії може збільшити мінімальний вік настання кримінальної відповідальності дітей з 10 до 12 років.

Справа в тому, що збереження 10-річного віку, з якого тепер дитина вважається кримінально караною особою, загрожує країні криміналізацією занадто великої кількості дітей.

Про це заявила комісар з прав дитини в Англії Меггі Аткінсон. Вона вважає, що її країні необхідно підняти вік, з якого починається кримінальна відповідальність дітей.

Однак представники британського парламенту поки не погодилися з доводами комісара і вирішили, що поки все повинно залишатися без змін.

Нещодавно звинувачення у злочинній недбалості, що призвела до дорожньо-транспортної пригоди, було пред'явлено в Швейцарії дев'ятирічній дівчинці. Відповідати їй довелося перед спеціальним молодіжним судом Швейцарії.

Як стало відомо, дівчинка перебігала дорогу разом з мамою і молодшою сестрою, в результаті чого вискочила прямо під колеса автобуса. Цим вона піддала небезпеці своє життя і життя водія.

Дитина відбулася легкими синцями і ударами. На думку місцевої прокуратури, суд над дівчинкою ніс у собі скоріше виховний аспект для молодих людей. Таким чином дітям вказують на зроблені помилки і перешкоджають їхнє повторення в майбутньому.

Читайте також:

Дівчина виделкою і ножем вбила коханця своєї матері

6-річний хлопчик убив граблями п’яного друга свого батька

15-річна дівчинка вбила 9-річну сусідку, щоб дізнатися, що відчуває вбивця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: