Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британське МЗС відмовило в акредитації російському пропагандистському телеканалу

Російським пропагандистам сказали, що "вільних місць більше немає".

Журналістів російського пропагандистського телеканалу RT відмовили в акредитації на конференцію щодо свободи преси, яку проводить МЗС Британії

Про це головний редактор МІА "Россия сегодня" і RT Маргарита Симоньян написала у Twitter.

"Нам відмовили в акредитації на "глобальну конференцію зі свободи преси", яку проводить британське МЗС. ЩТД", - написала вона.

Своєю чергою, у Telegram-каналі RT теж згадали про ситуацію.

"Телефоном нам сказали: Sorry, we are full ("Вибачте, місць немає"). На глобальному форумі свободи преси пресі місця немає. Так і живемо. Свобода преси — вона не для всіх", – написали там.

Нагадаємо, в грудні 2018 року британський регулятор засобів масової інформації Ofcom звинуватив російський пропагандистський канал Russia Today в порушенні принципів об'єктивності та пообіцяв розглянути варіант введення санкцій. Зокрема канал звинувачують у порушенні принципів мовлення в Британії під час висвітлення ситуації навколо отруєння екс-шпигуна РФ Сергія Скрипаля та його дочки.

ВідеоRussia Today може втратити британську ліцензію через новини про Скрипаля

Державний медіарегулятор "Офком" звинувачує кремлівських пропагандистів в упередженому висвітленні новин про отруєного Скрипаля. Під пильну увагу потрапили новинні випуски, що виходили протягом місяця після інциденту. Якщо перевірку новини з Кремля не пройдуть, канал може втратити британську ліцензію.

Russia Today може втратити британську ліцензію через новини про Скрипаля

Залиште свій коментар

Вибір редакції