Британські авіалінії посадили бен Ладена на свій літак

Британська авіакомпанія British Airways виписала посадковий талон Усамі бен Ладену і відправила терориста до Вашинтона у бізнес-класі.

 Курйозна ілюстрація із зображенням посадкового талону в салон першого класу на ім'я Усами бен Ладена з'явилася в журналі для співробітників найбільшої британської авіакомпанії British Airways.

Ілюстрація в журналі призначалася для статті про нову можливість онлайн-реєстрації на рейси і одержання електронного посадкового талона на смартфон iPhone.

Як приклад автори не знайшли нічого більш підходящого, ніж ім'я ватажка "Аль-Каїди", якого "посадили" на місце 7С, що розташоване зазвичай у салонах бізнес-або першого класу.

Показово, що рейс, на якому повинен був летіти бен Ладен, прямував до Вашингтона. В електронному посадковому талоні вказано і номер постійного пасажира, що дозволяє припустити, що Усама бен Ладен регулярно користується послугами національного авіаперевізника.

За припущенням британських журналістів, подібна акція могла стати ще одним способом висловлення невдоволення політикою керівництва авіакомпанії відносно своїх співробітників, які проводять серію масштабних страйків на знак протесту проти зміни умов праці та позбавлення пільг.

Читайте також:

Співробітники British Airways почали другий етап страйку

Помилка комп'ютера "здешевила" квитки British Airways до 40 дол.

У Китаї почали виробляти кеди з зображенням Усами бін Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: