Британські бюджетники проведуть загальнонаціональний страйк

В акції протесту візьмуть участь співробітники центрів зайнятості, податківці, працівники рятувальних і митних служб, інструктори з водіння і співробітники судів.

Близько 270 тисяч британських бюджетних службовців проведуть 8 і 9 березня 48-годинний загальнонаціональний страйк на знак протесту проти рішення уряду скоротити розмір компенсацій при звільненні, говориться в повідомленні профспілки бюджетних і комерційних службовців PCS.

В акції протесту візьмуть участь співробітники центрів зайнятості, податківці, працівники рятувальних і митних служб, інструктори з водіння і співробітники судів. За проведення дводенної акції протесту проголосувало 81,4% членів профспілки.

На думку PCS, в результаті нової програми виплат працівники бюджетної сфери будуть "пограбовані", не доотримає близько третини від того, на що вони мають право при скороченні. Британський уряд планує заощадити до 500 мільйонів фунтів стерлінгів у результаті скорочення обсягу виплат при звільненні.

"Ми запропонували свої шляхи того, як уряд може заощадити, не обмежуючи прав працівників. Замість цього вони, схоже. Налагоджені покарати тих людей, завдяки яким існує країна", - заявив генеральний секретар профспілки Марк Сервотка.

Він назвав "цинічними" плани уряду в умовах, коли бюджетна сфера і так зіткнеться з вимушеними скороченнями найближчим часом в умови рекордного внутрішнього боргу у Великобританії.

"Уряду варто проаналізувати для себе таке одностайне голосування членів профспілки і знайти в собі сили повернутися до переговорів і знайти рішення, яке допоможе уникнути страйку", - додав Сервотка.

Читайте також:

Загальнонаціональний страйк відріже Грецію від решти світу

Авіадиспетчери Air France оголосили страйк

Пілоти Lufthansa припинили страйк до 8 березня

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: