Британські експерти встановили особу Джека-Різника (фоторобот)

Експерт-криміналіст Тревор Марріот стверджує, що легендарним Джеком-Різником був німець, пізніше страчений за вбивство у США.

Встановлення особи легендарного серійного вбивці, відомого під прізвиськом Джек-Різник, досі займає криміналістів та істориків.

Днями група британських вчених оголосила, що нарешті знайшла відповідь на це питання. Колишній детектив, експерт-криміналіст Тревор Марріот і антрополог Хант Маллет впевнені, що сумнозвісним вбивцею є чоловік на ім'я Карл Файгенбаум з Німеччини.

Файгенбаум був засуджений до страти на електричному стільці в 1894 році за вбивство своєї домовласниці на Манхеттені в США. Адвокат, який захищав німця, також підозрював його в скоєнні злочинів, що приписуються Джеку-Різнику, передає BBC.

Як розповідав юрист, підзахисний зізнався, що його мучить "хвороба, яка змушує калічити і вбивати жінок, які трапляються на його шляху".

Водночас, за словами Марріота, ймовірно, що не всі жертви Джека-Різника насправді були вбиті Файгенбаумом. На думку експерта, жінок могли вбивати різні люди, і Файгенбаум міг скоїти лише одне вбивство. Хоча не виключено, що він винен у всіх.

Фотографій Файгенбаума немає, але складений його фоторобот на підставі описів, отриманих з в'язниці Сінг-Сінг у Нью-Йорку, де він утримувався під час слідства.

Джек-Різник є найвідомішим серійним вбивцею. Однак особа людини, яка жорстоко вбила щонайменше п'ятьох жінок (припускають, що їх могло бути 11) у лондонському Іст-Енді восени 1888 року досі залишається невідомою. Більшість його злочинів були скоєні в громадських і напівгромадських місцях. Жертвам різали горло і нівечили тіла, зокрема, видаляли їм деякі органи.

З того часу були визначені 200 основних підозрюваних. Висувалися версії, що вбивць могло бути декілька, а прізвисько Джек-Різник було запозичене з листа, написаного в агентство новин під час вбивств невідомим, який видавав себе за вбивцю.

Читайте також:

У Нью-Йорку з'явився послідовник Джека-Різника: знайдено вісім трупів

Кухар-канібал заманив до себе в гості гея та зробив з нього котлети

У надсекретній в'язниці Ізраїлю в повній ізоляції утримують загадкового "містера Ікс"

Таємничий прихильник вперше за 60 років не прийшов на могилу Едгара По

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: