Британські парламентарі вдвічі збільшили собі скандальні компенсації

Парламент Великобританії без розголосу збільшив майже удвічі скандальні компенсації, через які вже звільнилося пів уряду.

Комітет британського парламенту ухвалив рішення вдвічі збільшити компенсації без підтвердження витрат на харчування і мешкання депутатів, що знаходяться у робочих поїздках.

Якщо раніше максимальний розмір такої компенсації складав 400 фунтів стерлінгів на місяць, то тепер він збільшився до 775.

Рішення про збільшення компенсацій було ухвалене незадовго до того, як Палата общин пішла на канікули, і ніяк не афішувалося. Для того, щоб одержати гроші, що належать, тому або іншому депутату достатньо лише заявити, скільки днів на рік він провів поза будинком, - підтверджувати цю інформацію нічим не потрібно.

Той факт, що депутати збільшили компенсації без публічних дебатів, навіть не оголосивши про це, на фоні недавнього скандалу з депутатськими витратами може викликати незадоволеність платників податків. Журналісти припускають, що депутати намагаються зробити свої витрати менш прозорими за рахунок збільшення компенсацій, які не потрібно підтверджувати.

У травні 2009 року The Daily Telegraph опублікувала матеріал про те, що члени Палати общин зловживають своїм правом відшкодовувати частину витрат за рахунок платників податків. У декількох матеріалах, були приведені приклади того, на що депутати витрачають гроші: вони лагодили унітази, купували побутову техніку, їжу для домашніх тварин, а також оплачували ремонт своїх будинків і купівлю нових.

Скандал призвів до численних відставок як в Палаті общин, так і в уряді. Після того, як факти надмірних витрат британських депутатів були обнародувані, багато хто з них публічно пообіцяв прослідкувати за тим, щоб в майбутньому такого не повторилося. Такі обіцянки давали і члени парламентського комітету, що збільшив компенсації.

Читайте також:

У Британії вийшла скандальна книга про життя російських олігархів

Британську королеву охороняв негр-нелегал з фальшивими документами

Британські депутати повернуть до бюджету 400 тисяч доларів

В Британії оголосили конкурс компромату на членів парламенту
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: