Британські школярі вважають Гітлера футбольним тренером

Британські діти шокували соціологів: молоде покоління вважає Освенцим парком розваг, а Голокост - святкуванням закінчення війни.

Один з 20 британських школярів вважає Адольфа Гітлера футбольним тренером, а кожна шоста дитина назвала Освенцим "тематичним розважальним парком".

Результати соціологічного опитування, яке було проведено у Британії напередодні Дня пам'яті загиблих в Другій світовій війні, глибоко шокували експертів.

Як з'ясувалося, 40% дітей взагалі не знаю про цю дату. 12% упевнені, що символом пам'яті полеглих є дві золоті дуги з емблеми McDonald’s (насправді символи – це червоні маки).

Кожен шостий школяр назвав Освенцим "тематичним розважальним парком, присвяченим подіям Другої світової війни". 5% опитаних вважають, що Адольф Гітлер – це тренер німецької збірної з футболу.

Лише половина опитаних знають, що D-Day - це день висадки союзних військ в Нормандії. 25% дітей сказали, що D-Day - це фільм Dooms Day.

Кожен 20-й школяр заявив, що Голокост - це святкування закінчення війни. А кожен 120й вважає, що бліцкриг - це масова зачистка, проведена після закінчення війни.

Дослідження проводилося напередодні Дня пам'яті загиблих у Другій світовій війні, який відзначається у Великобританії 11 листопада.

В опитуванні взяли участь 2 тисячі британців у віці від 9 до 15 років. Школярів питали про ключові дати, фігури і події Другої світової війни.

Читайте також:

Дім, де народився Адольф Гітлер, виставили на продаж

Румунський мер разом із сином влаштував дефіле в нацистській формі

Росіяни ставляться до українців у 7 разів гірше, ніж українці - до росіян

У США перевипустили фільм, який прославляє Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: