Британські студенти захопили офіс правлячої партії

Сотні студентів у Англії прорвалися в будівлю штаб-квартири правлячої партії і розгорнули свої транспаранти на даху будівлі.

Кілька сотень студентів з числа протестуючих проти підвищення плати за освіту, прорвалися в будівлю штаб-квартири правлячої Консервативної партії в центрі Лондона. Британські телеканали транслюють кадри з акції протесту в прямому ефірі.

Демонстрація почалася в середу з ранку, коли кілька тисяч студентів та педагогів з усієї Англії з'їхалися до Лондона на акцію протесту проти планів уряду підняти мінімальну планку плати за отримання вищої освіти.

Мітинг, в якому вже бере участь до 40 тисяч людей, проходив досить мирно. Проте пізніше протестуючі почали бити вікна в будівлі штаб-квартири правлячої Консервативної партії Міллбенк-тауер. У цей час на місці була мінімальна кількість офіцерів поліції. Зараз декілька сотень людей змогли прорватися в будівлю, деякі з них дісталися до даху будівлі і розгорнули свої транспаранти там. Тим не менше даних про затримання поки немає.

Скотланд-Ярд випустив попередження про те, що протестуючі кидають з даху шматки бетону. Три людини, включаючи одного офіцера поліції, були госпіталізовані з незначними травмами.

Національна профспілка студентів, яка організувала акцію, засудила агресивну поведінку протестуючих.

Тим часом, протести спрямовані зовсім не проти лідера консерваторів, прем'єр-міністра Девіда Кемерона, а проти Ніка Клегга - віце-прем'єра і лідера Партії ліберал-демократів, які формують разом з "торі" коаліційний уряд країни. Саме ліберал-демократи обіцяли у своєму передвиборному маніфесті, що будуть протистояти планам підвищення плати за освіту, а тепер фактично підтримали ці плани.

Читайте також:

Тисячі студентів вийшли на акції протесту в Лондоні

Тисячі п'яних британських студентів окупували курорти Іспанії

Американські студенти освистали Барака Обаму

ВідеоТисячі студентів вийшли на акції протесту в Лондоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: