Британські супермаркети закрили через погрози

Британська поліція почала кримінальне розслідування серії погроз, що надійшли на адресу 14 супермаркетів "Теско".


Британська поліція почала кримінальне розслідування серії погроз, що надійшли на адресу 14 супермаркетів найбільшої британської мережі "Теско" (Tesco), йдеться в поширеному в суботу ввечері повідомленні поліції графства Гартфордшир.

”Громадськості рекомендуємо залишатися пильною, але в нас немає причин вважати, що інциденти пов'язані з екстремізмом будь-якого штибу", - наголошено в заяві.

Раніше в суботу було закрито ряд супермаркетів "Теско" у різних містах Сполученого Королівства. Розслідування всіх інцидентів веде поліція графства Гартфордшир, де знаходиться штаб-квартира "Теско". 

Після отримання тривожних сигналів поліція в співпраці з адміністрацією "Теско" ухвалила рішення закрити магазини з міркувань безпеки. 

В аеропорту Ґлазґо загорілося авто
Після спроби теракту в аеропорту Ґлазґо британці пильнують - навіть якщо поліція стверджує, що погрози не пов'язані з екстремізмом.

”Ніхто не постраждав, і "Теско" планує відкрити магазини найближчим часом сьогодні або завтра", - зауважує поліція Гартфордшира.

У поліції не уточнили характер погроз, проте, за зробленими раніше заявами очевидців, можливо, вони були пов'язані з бомбами, нібито закладеними на автомобільних паркінгах супермаркетів.

За останніми повідомленнями, зачинені через погрози супермаркети було відкрито. Британська поліція продовжує кримінальне розслідування серії загроз. Про це повідомила поліція графства Гартфордшир.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: