Британські вчені знайшли легендарний Круглий стіл короля Артура

У Британії знайшли Круглий стіл, який належав королю Артуру, за яким понад тисячу років тому збиралися лицарі для отримання вказівок від легендарного короля.

Британські історики, можливо, знайшли легендарний Круглий стіл короля Артура, за яким понад тисячу років тому збиралися лицарі для отримання вказівок від легендарного короля.

Замок Камелот, де розташований Круглий стіл, було влаштовано в Честері на місці нещодавно знайденого давньоримського амфітеатру, вважають історики. Круглий стіл не був, власне, предметом меблів - скоріше це була капітальна споруда з дерева та каменю, встановлена в центрі амфітеатру. Там могло зібратися понад тисячу осіб. Місцеві дворяни сідали за Круглим столом у першому ряду, а люди простіше - на кам'яних лавах, встановлених в задніх рядах амфітеатру.

Таким чином, Камелот був не наново відбудованим замком, а просто амфітеатром, залишеним стародавніми римлянами, вважають історики. Один з фахівців з історії Камелота Кріс Гідлоу заявив: "Перші згадки про Круглий стіл показують, що це був ніякий не обідній стіл, а місце для зборів, яке вміщає більше тисячі осіб. Ми знаємо, що одна з двох основних битв короля Артура відбулася в місті , званому Місто легіонів. Є лише два місця, які удостоїлися такого найменування. Одне - це Сент-Олбанс, місцезнаходження ж іншого залишалося загадкою".

Недавнє виявлення амфітеатру з кам'яною плахою і дерев'яним пам'ятником християнським мученикам привело дослідників до висновку, що інше місто - це Честер.

За словами Кріса Гідлоу, в VI столітті чернець Гілдас, що склав перший життєпис короля Артура, розповів про Місто легіонів і про пам'ятник мученикам, розташований в ньому. Це стало вирішальним аргументом - виявлення меморіалу в межах амфітеатру означає, що саме в Честері був розташований двір короля Артура і його легендарний Круглий стіл.

Читайте також:

Королівське весілля у Швеції: принцеса і тренер

Шведів зобов'язали оплатити половину весілля принцеси

Королю Іспанії зробили операцію на легені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: