Британські військові стали занадто товстими, щоб воювати

Швидкість, з якою британські військовослужбовці набирають вагу, лякає експертів. Таких бійців не можуть направляти у "гарячі точки".

Британські військовослужбовці набирають вагу зі швидкістю, що лякає. Це ставить під загрозу їх життя під час виконання бойових завдань.

Така інформація містилася в звіті, підготовленому армійським відділом фізичної підготовки.

Звіт був розісланий цього місяця у всі частини і підрозділи британської армії - разом з попередженням про зростання кількості огрядних солдатів, які не можуть бути направлені в "гарячі точки", і з розпорядженням командирам зосередитися на фізичній підготовці підлеглих.

Міністерство оборони Сполученого Королівства не коментує це інформацію, проте раніше воно віддало наказ прослідкувати за дотриманням в армії прийнятих стандартів фізичної культури.

У доповіді мовиться: кількість солдатів, непридатних для бойових дій в Іраку й Афганістані, де треба битися з талібами, різко збільшилося, що ставить життя військовослужбовців, які знаходяться там, під загрозу.

Нагадаємо, що три роки тому керівництво британської армії понизило вимоги до фізичної форми новобранців, і підвищило допустимий індекс маси тіла з 28 до 32 одиниць. В той же час Всесвітня Організація Охорони здоров'я вважає тих, хто має індекс 30 і більше одиниць, "повними".

Згідно доповіді, підготовленій в 2007 році урядовою комісією, до 2050 року дев'ять з кожних десяти британців матимуть зайву вагу.

Читайте також:

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Епідемія ожиріння охопила 60% американців

Люди з ожірінням небезпечні для екології

Жіночий мозок не запрограмований на дієти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: