Британські винищувачі вдруге за тиждень змушені були перехоплювати військові літаки РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російські літаки небезпечно наблизилися до повітряного простору Британії

Винищувачі Військово-повітряних сил Великої Британії 8 серпня вилітали на перехоплення російських бомбардувальників Ту-95 та винищувачів Су-27.

Про це повідомили на сайті ВПС.

Спочатку винищувач Typhoon і багатоцільовий заправник Voyager вилетіли з шотландської бази Лоссімут для спостереження за двома російськими бомбардувальниками Ту-95, які наблизилися до британського повітряного простору.

Удруге для супроводу російського Ту-95 і двох винищувачів Су-27, які здійснювали політ поблизу Естонії, вилетіли дислоковані в Прибалтиці винищувачі Typhoon.

Зі слів міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса, дії британської авіації необхідні для цілодобового гарантування безпеки країни.

Нагадаємо, винищувачі Військово-повітряних сил (ВПС) Великої Британії типу RAF Typhoon за 5 й 6 серпня перехопили над Балтійським морем п'ять російських військових літаків. Зазначається, що чотири літаки були на перехопленні у понеділок, 5 серпня, ще один - днем пізніше.

ВідеоКоролівські повітряні сили Великої Британії перехопили винищувачі РФ над Естонією

Це вже увосьме за місяць, коли пілоти РФ порушують кордони чужих територій. Балтійські регіони Британські збройні сили патрулюють за програмою НАТО. Небезпечні маневри росіян відразу привернули їхню увагу.  

Королівські повітряні сили Великої Британії перехопили винищувачі РФ над Естонією

Залиште свій коментар

Вибір редакції