Британських лікарів звинуватили в недбалості після смерті 44-річної випадкової жертви "Новачка"

Дата публікації
Перегляди
1135
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британських лікарів звинуватили в недбалості після смерті 44-річної випадкової жертви "Новачка"

Фото: Reuters

Рідним здалося, що медики не дуже намагалися врятувати жінку.

У Великій Британії в лікарні померла 44-річна жінка, яка отруїлася нервово-паралітичною речовиною. Досі цей випадок пов’язували з отруєнням Скрипалів, в якому звинувачують Москву, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дон Стерджес померла в шпиталі Солсбері так і не прийшовши до тями. У жінки залишилось троє дітей. "Родина загиблої попросила дотримуватись приватності, і у зв’язку із цим ми більше не будемо оприлюднювати інформацію. Персонал шпиталю зробив усе можливе, щоб урятувати Дон", - заявила медичний директор Крістін Бланшард.

У Росії відреагували на смерть британки, яка отруїлась "Новачком"

У Росії відреагували на смерть британки, яка отруїлась "Новачком"

Поліція дотепер вважала, що Стерджес і Роулі отруїлися нервово-паралітичною речовиною "Новачком", коли у Солсберрі підібрали предмет із залишками отрути для Скрипалів. Однак після смерті Дон Стерджес копи заявили про відсутність доказів, що це був той самий "Новачок", яким труїли колишнього агента ГРУ та його доньку. Попри це говорять, що Дон Сетрджес та Чарлі Роулі, найімовірніше, контактували з дуже концентрованою отрутою, від якої немає антидота. Британська прем’єрка зазначила, що шокована цією звісткою. "Я засмучена та шокована смертю Дон Стерджес. І мої думки і співчуття зараз для її родини та близьких. Поліція та служба безпеки намагаються негайно встановити обставини цього інциденту, який тепер розслідується як вбивство", - наголосила Тереза Мей.

Те, що Дон Стерджес була на межі життя і смерті, її матері лікарі казали ще у п’ятницю, коли та провідувала доньку в реанімації. Дон була на штучному диханні і мала дуже поганий вигляд, але матері здалося, що лікарі не надто переймаються долею її дочки. З її слів, персонал ставився до Дон та Чарлі, як до "громадян другого класу" через їхню пристрасть до алкоголю. Вона відчувала, що Дон не отримує того рівня лікування, що його отримували Скрипалі. Партнер загиблої, 45-річний Чарлі Роулі, досі у критичному стані. На смерть від "Новачка" відреагували і в Росії – у звичному для Кремля дусі зазначили, що це проблема Великої Британії, бо вона не налаштована на реальне розслідування.

Кореспондент ТСН Павлина Василенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1135
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація