Британський лайнер з пенсіонерами відбив атаку піратів

Сомалійські пірати спробували захопити круїзний лайнер, на борту якого знаходилося понад тисячу пасажирів.

Сомалійські пірати здійснили невдалу спробу захопити в Аденській затоці круїзний лайнер "Балморал", на борту якого знаходяться понад тисячу британських туристів.

Про це в четвер заявив офіційний представник компанії-туроператора "Фред Ольсен", що є організатором здійснюваного "Балморалом" 104-денного навколосвітнього круїзу.

За його словами, на рейді біля побережжя Сомалі до "Балморалу" на високій швидкості наблизилися два невеликі піратські судна.

Капітану лайнера довелося терміново оповістити про це угрупування військових кораблів Євросоюзу, які патрулюють води затоки.

Правда, співробітник компанії "Фред Ольсен" не підтвердив повідомлень про те, що "Балморал" піддався обстрілу.

На борту лайнера була оголошена тривога. Пасажирів з кают перевели в тимчасові примущення, призначені для надзвичайних ситуацій.

У результаті, 218-метровому лайнеру вдалося піти від піратів. Зараз "Балморал" прибув відповідно до призначеного розкладу в порт Салала в Омані.

Пасажирами лайнера в основному є британські пенсіонери. "Балморал" вийшов з англійського Дувра 14 лютого і повинен прибути в це ж місто 29 травня.

Його кругосвітня подорож проходить через країни Чорного континенту, Сінгапур, Японію і Канаду.

З метою безпеки пасажирів судна компанія "Фред Ольсен" більше не розміщує на своєму сайті інформаційні повідомлення про місцерозташування "Балморала".

Читайте також:

Сомалійські пірати звільнили судно Blue Star за мільйон доларів

"Ялта" в полоні у російських "піратів"

Викуп за "Фаїну" заплатив Пінчук

Полоненого Faina відрахували з вузу за "прогули"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: