Британський підліток пропливе сам навколо світу

Шістнадцятилітній британець Майкл Перхем має намір стати наймолодшим яхтсменом у світі, який здійснив одиночне навколосвітнє плавання.

Про це повідомляє ВВС.

Сьогодні, 15 листопада, студент спортивного коледжу стартував з гавані Портсмута на півдні Англії на спортивній яхті, названій на честь однієї з компаній-спонсорів подорожі, - Totallymoney.com.

Він повинен провести в одиночному плаванні близько чотирьох місяців. Для встановлення рекорду необхідно, щоб яхта пройшла весь шлях під вітрилами, без сторонньої допомоги. Зв'язок з "великою землею" Майкл підтримуватиме через супутниковий телефон.

Майкл Перхем
Архів
Майкл Перхем йде на рекорд
Маршрут подорожі проляже по Атлантиці уздовж берегів Африки, біля мису Доброї Надії, перетне південну частину Індійського океану, пройде на південь від Австралії, через Тихий океан до південноамериканського мису Горн і потім по Атлантичному океану до берегів Великобританії.

Очікується, що додому юний уродженець графства Хартфордшир повернеться до свого 17-ліття в березні наступного року.

Перед відплиттям Майкл пройшов психологічну підготовку до тривалої подорожі, де йому можуть загрожувати небезпеки і складні ситуації, а також необхідність ухвалення швидких рішень.

"Я трохи переживаю, але в цілому дуже, дуже радий. Це відчуття того, що ти повністю контролюєш ситуацію, і в той же час розслаблений і знаходишся в гармонії з природою. Просто фантастика! Але, звичайно, факт, що чотири місяці доведеться провести наодинці, не дуже тішить", - зізнався Перхем перед стартом.

Батьки і сестра повністю підтримали хлопця в його спробі встановити світовий рекорд. Батько юного мандрівника Пітер Перхем захоплюється яхтовим спортом і з дитинства привчив до цього сина.

Крім того, заявка британця Майкла Перхема на новий рекорд підкріплена встановленим ним в 2007 році іншим важливим досягненням - тоді, у віці 14 років, він став наймолодшим яхтсменом на Землі, який поодинці зробив перехід через Атлантичний океан завдовжки в 3,5 тисяч миль.

На сьогоднішній день наймолодшим яхтсменом, який здійснив схожу подорож, є австралієць Джессе Мартін, який завершив таку подорож в 1999 році у віці 18 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: