Британський уряд охороняли "нелегали"

Міністерство внутрішніх справ Великобританії визнало, що видало близько 5000 дозволів на охоронну діяльність нелегальним іммігрантам, пише The Telegraph.

Як стверджується, "нелегалом" був, зокрема, фахівець, що охороняв машину прем'єр-міністра країни Гордона Брауна. Встановлено також, що шість нелегальних мігрантів були прийняті на роботу в лондонську поліцію. Крім того, "нелегали" охороняють Уайтхолл, порти й аеропорти Великобританії.

МВС Великобританії
Wikipedia
Будівля МВС Великобританії
Управління охоронної діяльності, підвідомче Міністерству внутрішніх справ, не перевіряло претендентів на посаді охоронців і поліцейських на предмет легальності їх перебування у Великобританії. Урядовці перевіряли лише наявність у претендентів судимостей.

Міністерство доручило управлінню перевірити всі видані до липня 2007 року ліцензії. Крім того, було оголошено, що організації, що прийняли на роботу "нелегалів"-охоронців, переслідуватимуться по суду.

Минулого року Міністерство внутрішніх справ уже знаходило "нелегалів" у власному "господарстві". Нелегальних іммігрантів наймали як прибиральників в управлінні імміграції.

Минулого тижня міністр праці Великобританії Пітер Хейн визнав, що в країні нелегально працюють близько 300 тисяч іноземців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: