Британським міністрам заборонили мобільні телефони

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заборонив членам кабінету приходити на засідання з мобільними телефонами, оскільки це відволікає від процесу роботи.

Новий прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заборонив членам свого кабінету приходити на засідання з мобільними телефонами.

Це сталося після того, як щойно обраний глава виконавчої влади під загальний сміх присутніх був змушений закликати до уваги міністра юстиції Кена Кларка, поглиненого розмовою по телефону.

Камерон сказав також, що традиція колишнього (лейбористського) кабінету зустрічатися в різних частинах Великобританії буде продовжена. Уряд буде збиратися щовівторка о дев'ятій ранку на годину або півтора.

Зазначимо, у Великобританії використання мобільних телефонів та інших пристроїв під час засідань і дебатів у парламенті заборонено. Політики можуть мати їх при собі, але тільки в беззвучному режимі.

У 2008 році депутат Грег Малхолланд навіть запропонував штрафувати колег, якщо їх мобільні почнуть дзвонити. На жаль, тодішній спікер палати громад Майкл Мартін відхилив цю здорову думку через відсутність у нього відповідних повноважень.

Читайте також:

Уряд Великобританії очолив Девід Кемерон

Глава британського уряду Гордон Браун подав у відставку

У Британії провалилися переговори по уряду: Гордон Браун йде у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: