Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британським парламентарям передали список осіб, відповідальних за катування українських політв'язнів

На відповідальних пропонують поширити дію "акту Магнітського".

Членові комітету закордонних справ британського парламенту передали список осіб, яких правозахисники вважають відповідальними за катування українських політичних в'язнів. 

Список передала представниця Медійної ініціативи за права людини Марія Томак, повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми вважаємо можливим розширення дії "акту Магнітського" проти цих людей, оскільки йдеться про порушення Європейської конвенції з прав людини, а саме – про катування", - заявила Томак. 

Список отримав парламентар Роберт Сіллі. Він заявив, що Британія вже показала приклад ефективної протидії злочинам Росії, жорстко реагуючи на справу отруєння Скрипалів. 

Також у Лондоні відбулася зустріч членів родин політв'язнів Павла Гриба та Євгена Панова із депутатом парламенту Великої Британії. На зустрічі були сестра і і батько Павла Ольга та Ігор Гриби, а також керівник об’єднання родин політв’язнів і брат фігуранта справи так званих "кримських диверсантів" Євгена Панова Ігор Котелянець.

"Ми сьогодні мали зустріч із представниками Міністерства закордонних справ з метою нагадати про всіх українських політв’язнів. Це саме те, через що голодував Олег Сенцов – щоб привернути увагу не тільки до себе, а й до інших незаконно засуджених", - сказав Котелянець. 

Сестра Павла Гриба Ольга, своєю чергою, заявила, що переговори у нормандському форматі варто перенести з Мінська. Саме в Білорусі співробітники ФСБ затримали її брата.

"Мінськ – це неприйнятне місце для врегулювання такого конфлікту. Можливо, Британія могла би стати такою країною", - сказала вона. 

Раніше повідомлялося, що у Росії не вважають за потрібне проводити обмін підозрюваного в Україні в державній зраді головного редактора РИА "Новости Украина" Кирила Вишинського на незаконно засудженого українського журналіста Романа Сущенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції