Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британський бізнесмен мимоволі заразив коронавірусом щонайменше 9 людей в Англії, Франції та Іспанії

Чоловік повідомив, що вилікувався від хвороби.

Бізнесмен Стів Уолш заразив коронавірусом щонайменше дев'ятьох людей під час своєї поїздки з Сінгапуру до французських Альпів та Великобританії. Чоловік повідомив, що вже одужав, повідомляє CNN.

За інформацією видання, Уолш захворів на коронавірус під час свого візиту до Сінгапуру, де бізнесмен брав участь у конференції в готелі Grand Hyatt.

Припускають, що саме ця конференція стала початком "ланцюга": наприкінці січня Уолш вилетів до французського гірськолижного курорту Ле-Контамін-Монжуа, де провів 4 дні. Після його візиту у Франції підтвердили 5 випадків зараження коронавірусом у гостей з Великобританії, серед хворих - 9-річна дитина. 

За словами місцевого представника охорони здоров'я Жана-Іва Гралла, пацієнти були заражені після контакту з британцем, який приїхав з Сінгапуру.

Після відпочинку у горах Уолш вилетів до Лондона. Пізніше в Англії підтвердили 4 випадки зараження коронавірусом. За інформацією МОЗ Великобританії, троє чоловіків та жінка підхопили інфекцію у Франції. Ще в одного британця, який напередодні відпочивав на гірськолижному курорті, діагностували коронавірус на Майорці.

Стів Уолш розповів: "Мені порадили відвідати ізольовану палату в лікарні, не зважаючи на відсутність симптомів, а згодом самостійно ізолюватися вдома відповідно вказівкам. Коли діагноз підтвердився, мене відправили до ізолятора в лікарні, де я залишаюся, мою родину також ізолювали".

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 178 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції