Британський дайвер, який рятував дітей з печери у Таїланді, подав до суду на Ілона Маска

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова Tesla та SpaceX назвав дайвера педофілом.

Британський дайвер Вернон Ансворт, який брав участь у порятунку дітей та їхнього тренера з печери у Таїланді, подав до суду на голову компаній Tesla та SpaceX Ілона Маска за те, що той назвав його педофілом.

Про це повідомляє Reuters.

Ансворт у своєму позові, поданому до окружного суду у Лос-Анджелесі, вимагає стягнути з Маска компенсацію у розмірі 75 тисяч доларів.  

15 липня Ілон Маск назвав дайвера педофілом після того, як той розкритикував міні-субмарину компанії SpaceX для порятунку застряглих у тайській печері дітей. Ансворт сказав, що пропозиція Маска була "піар-ходом", яка не мала шансів на втілення, і що "свій човен він може запхати в одне місце".

Через три дні Маск перепросив у дайвера за свої слова, заявивши, що "його дії проти мене не виправдовують моїх вчинків проти нього".

Втім, 30 серпня Ілон Маск у коментарі американському виданню BuzzFeed закликав  "зупинити захист насильників дітей", а потім сказав, що Ансворт протягом десятиліть бував у Таїланді, поки не переїхав до міста Чіанг Рай, "відомому торгівлею дітей для сексу", щоб одружитися з 12-річною дівчинкою.

Ансворт назвав усі звинувачення на свою адресу брехливими і додав, що Маск робить свої заяви, вважаючи, що його багатство і ступінь визнання дозволяюють йому звинувачувати дайвера безкарно. 

печера, Таїланд, застрягли діти, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 10 липня із затопленої печери Тхам Луанг, що на півночі Таїланду, врятували 12 школярів з місцевої футбольної команди "Дикі кабани" та їхнього 25-річного учителя. Всі вони були заблоковані там від 23 червня через сильну зливу, внаслідок якої затопило печеру. Успішний порятунок став результатом складної операції, проведеної місцевими та іноземними військовими.

ВідеоЮні футболісти, врятовані із печери у Таїланді, вперше з’явилися на публіці

У підземній пастці вони разом з тренером провели два з половиною тижні. Підлітки розповіли – всі десять днів, допоки їх не знайшли рятувальники, вони лише пили воду, що стікала зі сталактитів. У лікарні з дітьми працювали медики і психологи. За словами лікарів, хлопці набрали у середньому по три кілограми і готові повернутися до звичного життя. 

Юні футболісти, врятовані із печери у Таїланді, вперше з’явилися на публіці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції