Британський прем'єр звинуватила Путіна у готовності підірвати міжнародну систему заради вигоди

Тереза Мей назвала анексію Криму незаконною.

Новообраний прем'єр-міністр Британії Тереза Мей переконана, що країна не може дозволити собі "послабляти свій захист".

Про це Мей заявила перед голосуванням парламенту за модернізацію ядерного щита, передає Evening Standart.

Реальною загрозою для Великої Британії нова прем'єр назвала Росію та Північну Корею.

Однак, Мей підкреслила, що саме РФ є тою країною, чия зухвала поведінка загрожує безпеці Об'єднаного Королівства. 

"Немає жодних сумнівів у готовності президента Путіна підірвати засновану на правилах міжнародну систему заради власної вигоди", - заявила політик, на думку якої, саме "незаконна анексія Криму" Росією демонструє справжні бажання президента РФ, цитує "Коммерсантъ".

"Загрози від таких країн як Росія та Північна Корея залишаються реальними. Після нашого огляду Стратегічної оборони та безпеки стало зрозуміло, що наразі продовжує існувати ризик подальшого поширення ядерної зброї", - пояснила Мей.

"Ми маємо переконати будь-яких потенційних агресорів, що наслідки від атаки на Британію будуть набагато відчутнішими за вигоду від нападу. Ми маємо бути готовими обмежити загрозу для наших життів та засобів для існування тих поколінь, які ще тільки мають народитися", - зауважила прем'єр перед голосуванням, на якому британські парламентарі вирішили модернізувати ядерний щит країни. 

Нагадаємо, що 18 липня британський парламент проголосував за модернізацію ядерного щита країни: програма включає будівництво чотирьох нових підводних човнів, оснащених ядерними балістичними ракетами "Трайдент", які повинні прийти на зміну нинішнім на початку 2030-х років.

Вартість програми оцінюється в 31 млрд фунтів (41,4 млрд доларів). За програму проголосувало 472 парламентарії, проти - 117.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: