Британський суд залишив на волі 11-річних ґвалтівників

Засуджені діти перебуватимуть під наглядом протягом трьох років. Їхня гарна поведінка, можливо, дозволить скоротити цей термін.

18 серпня суд Лондона постановив взяти під нагляд двох 11-річних хлопчиків, які в минулому році зґвалтували 8-річну дівчинку.

Суд прийшов до висновку, що хлопчики, імена яких не розголошуються, дійсно зґвалтували дівчинку, проте в провину їм поставили спробу зґвалтування. "Я не визнаю, що те, що сталося, було грою, але я визнаю, що ви не усвідомлювали, наскільки серйозно було те, що ви робили", - сказав суддя Джастіс Сандерс.

Засуджені перебуватимуть під наглядом протягом трьох років. Їхня гарна поведінка, можливо, дозволить скоротити цей термін.

При цьому суддя вирішив, що взяття хлопчиків під варту буде контрпродуктивним. "Оскільки ви настільки юні, суд вирішив ужити заходів, які будуть для вас найкращими, щоб гарантувати, що ви більше не повторите нічого подібного. Це означає, що вам повинні допомогти зрозуміти всю серйозність того, що відбулося", - сказав Сандерс, звертаючись до обвинувачених. При цьому він заявив, що влада повинна зробити все можливе, щоб допомогти дівчині оговтатися від пережитого.

Відзначимо, що на суді обвинувачені, яким заздалегідь сказали, що вони не потраплять до в'язниці, вели себе активно. Вони крутили головами на всі боки і про щось розмовляли.

Випадок, який розглядався в суді, відбувся в жовтні 2009 року в Лондоні. За словами постраждалої, двоє хлопчиків (тоді їм було по десять років) забрали у неї самокат і викинули в кущі. Вони відмовлялися повернути його, поки вона не вступить з ними у сексуальні відносини.

Читайте також:

Діти зґвалтували восьмирічну дівчинку

Церква в Бразилії виступила проти аборту 9-річної жертви насилля

За зґвалтування в Італії каратимуть довічним ув’язненням

Педофіл представлявся міліціонером і ґвалтував дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: