Глянцевий журнал зганьбився через відретушоване фото Кейт Міддлтон

На обкладинці британського видання Grazia Кейт Міддлтон зображена у весільній сукні від Alexander McQueen на тлі національного прапора. Її талія виглядає неприродно тонкою.

Популярний глянцевий журнал Grazia зганьбився і викликав гнів читачів, помістивши на обкладинку свого номера за цей тиждень відретушовану фотографію дружини принца Уїльяма, новоспеченої герцогині Кембриджської, Кетрін Міддлтон.

На обкладинці британського видання Кейт Міддлтон зображена у весільній сукні від модного будинку Alexander McQueen на тлі гігантського національного прапора. Її талія виглядає неприродно тонкою в порівнянні з лінію стегон. Вона немов стягнута китовим вусом, по моді XVIII-XIX століть.

Натомість на всіх інших знімках всередині журналу герцогиня вже постає у своєму нормальному вигляді. Те ж саме зображення Кейт помістило на обкладинку австралійське видання цього італійського журналу, і там у неї теж "власна" талія.

Обрана редакторами для обкладинки фотографія в оригіналі виглядає зовсім інакше - там Кейт тримає за руку принц Уїльям. Його в результаті просто вирізали, а праву руку герцогині "намалювали" заново. Британський арт-відділ при цьому "відітнув" у дівчини значну частину талії.

В багатьох британців це викликало обурення, в Інтернеті з'явилися чисельні гнівні записи користувачів. "Виглядає так, ніби їй видалили ребро. Ненавиджу", - написала одна обурена читачка. "Сумно. Вона і так схудла до весілля, але цього виявилося недостатньо. І ніколи не буде достатньо", - відзначила інша. "Такий силует я бачила тільки у ляльки Барбі", - заявила третя.

ФОТО З ВЕСІЛЛЯ ПРИНЦА УЇЛЬЯМА ТА КЕЙТ МІДДЛТОН

Натомість, один з експертів фоторедагування припустив, що ефект тонкої талії міг вийти випадково. За його словами, редактори Grazia, мабуть, просто скопіювали частину лівої руки Кейт Міддлтон з того ж знімка і, зробивши її "дзеркальне відображення", помістили на місце правої. У процесі вони могли ненавмисно змінити в цьому місці лінію талії.

Він, у той же час, підкреслив, що змінити заради обкладинки символічне фото молодят було дуже невдалою ідеєю.

Британська редакція Grazia категорично заперечує, що спеціально зробила талію Кейт тонше. Вона лише визнає, що вирізала принца Уїльяма і "допрацювала" праву руку герцогині.

"Читачі повинні також зауважити, що, коли вона (Кейт – ред.) залишала Вестмінстерське абатство, за її спиною не майорів величезний "Юніон Джек", - відзначили у редакції.

У Grazia запевнили, що пишаються тим, що ставлять жінок на п'єдестал, якою би зовнішністю вони не володіли, тому в них немає ні найменших причин коректувати фігуру Кейт Міддлтон.

Читайте також:

Принц Уїльям з дружиною обрали країну для першої офіційної поїздки

Кульмінація королівського весілля: принц Уїльям вперше поцілував свою дружину

Королівське весілля: британський принц Уїльям одружився з Кетрін Міддлтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: