Британського бізнесмена обрали королем в Нігерії

Британський бізнесмен, який втік з Нігерії під час громадянської війни, повернувся до країни як правитель однієї з провінцій.

Британського бізнесмена нігерійського походження Крістофера Еджіофора, який втік з батьківщини майже 40 років тому, обрали королем однієї з провінцій Нігерії.

На церемонії коронації були присутні тисячі гостей. Серед подарунків, які вручили першому християнському правителю провінції, були гігантські портрети, барани і корова.

До обов'язків короля належить формування органів місцевого управління, рішення питань помилування злочинців, а також дарування дворянства.

Еджіофор втік з Нігерії під час громадянської війни. Він влаштувався на роботу в East Midlands Airport, пізніше отримав британське громадянство і відкрив фірму з обслуговування літаків. Частину зароблених грошей бізнесмен регулярно відсилав на батьківщину.

Спочатку він відхилив пропозицію повернутися до Нігерії і очолити провінцію, але пізніше, коли решта кандидатур з різних причин теж відпала, погодився.

Еджіофор заявив, що планує оселитися в королівському палаці і жити там після виходу на пенсію разом зі своєю дружиною і чотирма дітьми.

Читайте також:

Американський санітар став королем Уганди

Сина останнього короля Італії судять за підкуп чиновників

Екс-лідер Тайваню засуджений до довічного ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: