Британську АЕС зупинено через пожежу

На атомній електростанції в Великобританії сталось загорання в котельні.

Атомну електростанцію "Дандженесс Бі" в графстві Кент на південному сході Англії була екстрено зупинено через пожежу, що виникла у котельні.

Загорання, як розповіли представники компанії British Energy, яка управляє АЕС, виникло в котельні рано вранці у вівторок 24 листопада. Причини пожежі, ліквідація якої зайняла близько двох годин, поки не встановлені. На місці події працювали 10 пожежних частин.

Представники British Energy підкреслили, що подія на АЕС не становила ніякої небезпеки для навколишнього середовища і персоналу станції.

У АЕС "Дандженесс Бі" два реактори, один з яких у момент пожежі був відключений для проведення планових профілактичних робіт. Коли атомна електростанція зможе відновити роботу, поки не уточнюється.

Будівництво АЕС "Дандженесс Бі" було розпочато в 1965 році, однак перший реактор станції вдалося ввести в експлуатацію лише в 1983 році. Поруч з цією станцією в графстві Кент працювала одна з найстаріших у Великобританії АЕС - "Дандженесс Ей", яка була зупинена в кінці 2006 року.

Читайте також:

На американській АЕС стався витік радіації

Росія збудує в Україні ядерний завод 

МНС влаштовуватиме у Чорнобилі "сафарі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: