Британці довго чекатимуть своїх листів і бандерольок

Працівники Королівської пошти Великобританії проведуть два 48-годинні страйки.

Працівники Королівської пошти Великобританії (Royal Mail) мають намір провести в жовтні два загальнонаціональні страйки по 48 годин кожен, протестуючи проти недостатньої оплати праці та можливих скорочень персоналу, повідомляє в четвер телеканал "Скай Ньюз".

Влітку співробітники Royal Mail уже провели цілу серію страйків, яка стала найбільшою акцією протесту британських поштовиків за останні декілька років. Члени профспілки працівників зв'язку, незадоволені розміром оплати праці та можливим скороченням персоналу на 40 тисяч чоловік, так і не змогли домовитися з керівництвом Royal Mail і відкинули пропозицію про підвищення зарплати на 2,5% як недостатнє.

Як повідомив представник поштовиків, близько 130 тисяч чоловік не вийдуть на роботу 5 і 8 жовтня, щоб у черговий раз продемонструвати свою незадоволеність політикою компанії. З 15 жовтня страйки проходитимуть кожного тижня до тих пір, поки профспілка та керівництво Королівської пошти не дійдуть згоди.

"Незважаючи на те, що переговори тривають уже п'ять тижнів, керівництво Royal Mail дотепер не розуміє, що для їх успішного завершення необхідно інвестувати у своїх працівників," - сказав заступник генерального секретаря профспілки Дейв Уорд.

За його словами, акції протесту є відповіддю на дії керівників компанії, які, на думку Уорда, замість того, щоб розвивати бізнес, займаються його руйнуванням.

"Ми не збираємося терпіти працедавця, який ігнорує своїх службовців, ігнорує профспілку та ігнорує своїх клієнтів," - додав представник поштовиків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: