Британці навмисно заражаються "свинячим грипом" на спеціальних вечірках

Мешканці Британії разом з дітьми ходять в гості до заражених вірусом "свинячого грипу", щоб і самим перехворіти на нього.

У Великобританії стають дедалі популярними так звані "вечірки свинячого грипу". На них люди збираються, щоб заразитися вірусом добровільно. Причому батьки часто приводять із собою дітей.

Британці навмисно зустрічаються із хворими, бо вважають, що краще прехворіти, поки вірус слабкий, та виробити імунітет. Люди побоюються, що взимку хвороба стане більш смертоносною.

Такі "вечірки" викликають велике занепокоєння у медиків. Особливо після того, як жертвою грипу А/H1N1 у Великобританії стала маленька дитина.

Глава Комітету громадського здоров'я Британської медичної асоціації розкритикував практику навмисного зараження. За його словами, попри "м'якість" вірусу, він все одно представляє загрозу, зокрема смертельну, для відвідувачів "вечірок". А добровільне зараження новим грипом зводить нанівець всі зусилля медиків зі зменшення масштабів епідемії.

За останніми даними, у світі зафіксовано 70 893 випадки зараження на грип А/H1N1 в більш ніж ста країнах світу, з них 311 закінчилися смертю хворої людини. Як повідомлялося, ВООЗ надала хворобі найвищий - шостий - рівень загрози, оголосивши її пандемією.

Читайте також:

Мільйон американців заразились свинячим грипом

У Франції на грип A/H1N1 захворіли 24 малолітні дитини

Епідемія свинячого грипу в Україні очікується восени

У світі оголосили пандемію свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: