Британці заявили права на "Одноклассники.ру"

Британська компанія i-CD Publishing судиться за Odnoklassniki.ru із засновником соціальної мережі Альбертом Попковим.

Компанія подала позов до лондонського суду з вимогою віддати бізнес і всі отримані від нього доходи.

За словами засновника і генерального директора i-CD Publishing Алістера Кроуфорда, Альберт Попков порушив договір з колишнім працедавцем .Як заявляє Алістер Кроуфорд, в контракті з Попковим був прописаний пункт, згідно з яким той зобов'язався не займатися ніякою діяльністю, що конкурує з i-CD Publishing. Проте це не єдині претензії до колишнього працівника.

"Він розробив сайт "Одноклассники.ру" під час роботи у нас, і він повинен був зробити цей сайт для нас. Крім того, він зареєстрував домен для нас, володів ним на основах довірчої власності і створив необхідну базу даних російських шкіл за нашими інструкціями", - заявив Кроуфорд.

Британський підприємець стверджує, що Попков запустив свій сайт через 16 днів після звільнення з компанії, в якій він пропрацював близько 7 років.

Підприємець упевнений, що i-CD Publishing вдасться відсудити бізнес, і говорить, що проблем з юрисдикцією лондонського суду виникнути не повинно. "Це судовий процес між двома британськими компаніями - i-CD Publishing Ltd і Odnoklassniki Ltd.", - говорить Кроуфорд.

Суд призначений на листопад 2009 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: