British Petroleum зупинила витік нафти в Мексиканській затоці

Наразі фахівці British Petroleum призупинили накачування цементуючого розчину, оскільки нафта з ушкодженої свердловини не витікає.

Фахівцям British Petroleum у четвер, 27 травня, вдалося зупинити витік нафти з ушкодженої свердловини в Мексиканській затоці.

Про це повідомив начальник Служби берегової охорони США Тед Аллен, який керує екстреними службами країни в надзвичайних ситуаціях.

До цього, як відомо, фахівці компанії почали накачування в ушкоджену свердловину спеціального цементуючого розчину.

"У них вийшло закрити свердловину", - заявив Аллен.

При цьому він додав, що зараз фахівці призупинили накачування цементуючого розчину, щоб виробити подальший план дій. Він не виключив, що накачування розчину продовжиться за необхідності.

Перед початком цементування свердловини багато хто, у тому числі керівник ВР Тоні Хейворд, сумнівалися в позитивному результаті операції, вказуючи на те, що така технологія ніколи не застосовувалася на настільки великій глибині.

Аллен підкреслив, що поки що рано говорити про повний успіх операції, але вже зараз очевидно, що ця тактика принесла свої плоди.

Нагадаємо, 20 квітня на платформі Deepwater Horizon, розташованій на відстані 80 кілометрів від берегів штату Луїзіана, стався вибух. У результаті катастрофи загинули 11 людей - дев'ять робітників і два інженери.

Після аварії в море щодня виливалося близько 5 тисяч барелів нафти. Станом на 26 травня у води Мексиканської затоки потрапило приблизно 7 мільйонів галонів нафти.

Керівництво BP розглядало можливість блокування витоку нафти резиновою заглушкою або засипання свердловини сміттям.

Читайте також:

Борців з нафтовою плямою біля берегів Луїзіани вразила невідома хвороба

Очищення Мексиканської затоки від нафти займе 2-3 місяці

Катастрофа у Мексиканській затоці стала для американців "нафтовим Чорнобилем"

ВідеоВР почала цементувати нафтову свердловину в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: