Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Брудні танці": як популярний флешмоб прославив індійських фермерів. А ще собак і поліцейських

Учасники танцюють посеред дороги та виконують небезпечні трюки.

Протягом декількох місяців людей з різних куточків світу захлеснув флешмоб "Kiki Challenge", в якому учасники вистрибують з автівок, імітують руками серцебиття і танцюють під пісню відомого американського виконавця Дрейка "In my feelings".

Серед величезної кількості розміщених в соцмережі відеороликів, найкреативнішими виявилися два індійських фермера. Вони підкорили серця користувачів соцмереж завдяки веселим і запальним танцям у багнюці. Через відсутність автомобіля їхнім транспортним засобом стали запряжені воли. 

Срікант і Аніл - учасники вірусного роліку - ведуть популярний канал в Instagram "My village show" ( "Моє сільське шоу"), показуючи життя індійського села в гумористичному стилі. У своїх відео вони намагаються поєднати традиційний сільський побут з сучасною поп-культурою. Популярність, яку вони придбали завдяки участі у флешмобі, тільки допомогла поліпшити відвідуваність їхнього каналу.

Деяким учасникам вдається вдосконалити сюжет відео. Так, серед роликів зустрічається не тільки танцююча молодь, а й літні люди, стрибаючі собаки і навіть поліцейські.

Відео, зібрані серед найкращих роликів в один відеоряд, збирають мільйони переглядів на Youtube.

ВідеоУ соцмережах запустили собачий флешмоб під назвою #WhatTheFluffChalleng

Полягає акція в тому, що господар грається з песиком, бере простирадло чи ковдру і ніби "щезає" за ним. Мета – подивитися за реакцією свого домашнього улюбленця. Одні собачки губляться і починають шукати свого господаря, а є й такі яким байдуже, куди ж поділася людина. Тоді починають бідкатися уже самі господарі, що їх недолюблюють. 

У соцмережах запустили собачий флешмоб під назвою #WhatTheFluffChalleng

 

Вибір редакції