"Брук-Хаус" для незаконних іммігрантів

У Великобританії збудують центр для перебування і подальшої депортації незаконних іммігрантів поблизу лондонського аеропорту Гетвік.

Будівництво найбільшого у Великобританії центру для перебування і подальшої депортації незаконних іммігрантів почалося поблизу лондонського аеропорту Гетвік, йдеться в повідомленні МВС Сполученого Королівства.

"Нова споруда стане ключовим елементом планів Агентства по охороні кордонів та імміграції, які спрямовані на збільшення темпів депортації іноземців, які нелегально знаходяться в Сполученому Королівстві", - сказано в повідомленні.

Відкриття центру, який отримає назву "Брук-Хаус", заплановане на 2008 рік. У нім буде 426 спальних місць для чоловіків і жінок, а також необхідні приміщення для роботи співробітників британського Агентства по охороні кордонів і імміграції. Керівництво майбутнього центру зробить необхідні заходи безпеки і запобігання втечам.

У 2006 році Великобританія депортувала рекордну кількість нелегалів - 18 тисяч 235 чоловік, що на 16% більше, ніж в 2005 році.

"В минулому році ми в середньому депортували кожні вісім хвилин по одному нелегальному іммігрантові", - сказав міністр у справах імміграції Великобританії Ліам Берн.

"Споруда нового центру по депортації в Гетвіке є чітким сигналом тим, хто знаходиться тут нелегально: ми зробимо все можливе, щоб відправити вас на батьківщину", - додав міністр.

За даними британського МВС, в країні існують десять центрів, де перебувають і звідкіля відправляють на батьківщину нелегальних іммігрантів. Загалом вони розраховані на одночасний вміст 2,5 тисяч чоловік. Два центри розташовано поблизу лондонського аеропорту Хітроу, а найбільший - на 405 місць - знаходиться в місті Бедфорде на північ від Лондона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: