Будь сміливішою: дочка Кадирова відкрила в Чечні магазин еротичної жіночої білизни та інтимних аксесуарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У мультибрендовому бутіку продаються відомі європейські та американські марки жіночої білизни.

Дочка глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова, Айшат, відкрила магазин еротичного жіночої білизни і інтимних аксесуарів.

Так як тема сексу в Чечні табуйована, магазин рекламується серед обмеженого кола людей, передає BBC. У кінці листопада в центрі Грозного відбулося урочисте відкриття магазину жіночої білизни та аксесуарів для інтимного життя "Lady A".

Повідомляється, що власницею бутика є 18-річна донька Кадирова. Це випливає з постів гостей в соціальних мережах. Айшат вже управляє будинком ісламської моди Firdaws, який робить закритий одяг для жінок, використовуючи елементи традиційних чеченських костюмів. Також вона тримає кондитерську в однойменному торговельному центрі - поруч з цим закладом і відкрився бутік з білизною.

"Будуар твоїх таємниць і мереживної пишноти. Будь сміливішою ... Тільки між нами ..." - такий опис асортименту магазина в його закритому акаунті в Instagram.

У мультибрендовому бутіку продаються відомі європейські та американські марки жіночої білизни. Також в магазині можна придбати інтимну косметику. В акаунті бутика рекламується масажний крем, який дозволяє "спробувати партнера на смак". Там же можна придбати гель для вагіни, який звужує її, батоги, маски та інші аксесуари. Чечня - ісламський регіон і тема сексу тут вважається табуйованою. Також сам Рамзан Кадиров позиціонує себе як послідовник традиційних ісламських цінностей. Він неодноразово публічно виступав проти сексуальної освіти в школах і говорив про необхідність стриманого поведінки жінок на публіці.

Поява магазину викликала неоднозначну реакцію серед мешканок Чечні.

"З одного боку, якщо є такий магазин, значить, є попит", - сказала мешканка Грозного Мерет Мусаєва (її ім'я змінено, так як більшість жителів республіки побоюються коментувати дії керівництва республіки від свого імені).

Модна колекція доньки Кадирова_1
Reuters
Донька Кадирова Айшат

Однак внутрішній протест, за її словами, викликає той факт, що магазин відкрила саме дочка чеченського глави.

"З огляду на те, яка пропаганда жіночої поведінки ведеться для звичайних людей, це зачіпає. Неначе ставлення у них (Кадирових – Ред.) до нас таке:" Для нас одне, для вас інше", - говорить Мерет.

"Нас же вчать тому, якою має бути чеченська жінка, що вона повинна робити, нас вчать життя, вчать тому, які ми повинні бути покірні, слухняні. Якщо чеченські жінки ще мають бути і сексуально стурбованими, виникає питання. Хотілося б, щоб визначилися ", - розповіла Мусаєва.

Про бутік "Lady A" дочка чеченського глави ніде публічно ще не розповідала. Представники Firdaws навідріз відмовилися відповідати на будь-які питання, пов'язані з магазином жіночої білизни. У бутика немає офіційного сайту, є тільки закритий аккаунт в Instagram - @Ladya_boutique. Подивитися асортимент магазину в інтернеті можна, тільки якщо адміністратор облікового запису дозволить користувачеві доступ до нього. Зараз на аккаунт підписані вже 19,5 тисяч чоловік.

Нагадаємо, раніше у Петровському палаці у Москві відбувся модельний показ колекції одягу, яку створила 18-річна донька глави Чечні Рамзана Кадирова — Айшат Кадирова. Показ відбувся в рамках Mercedes Benz Fashion Week Russia. У колекції був представлений одяг із розкішних тканин, який відповідає нормам традиційного вбрання жінок у Чечні і який відкриває лише обличчя і долоні. До неї увійшли 45 вечірніх суконь. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції