Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

У бурятському буддійському монастирі президенту Росії подарували символ чистоти та визнали земним втіленням одного з найбільших божеств - Білої Тари.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв відвідав найбільший в Росії монастир буддистів — Іволгинський дацан, розташований в 30 кілометрах від Улан-Уде.

У монастирі ченці вручили главі російської держави білий хадак (символ чистоти душі) та запросили до храму. За буддистськими традиціями, переміщатися по храму можна тільки за годинниковою стрілкою.

Глава Буддійської традиційної Сангхи Росії Пандіто Хамбо лама Дамба Аюшеєв розповів високому гостю багато про буддизм. Він пояснив, що означає та або інша танка (картини із зображенням Будди), а потім зупинився разом з Мєдвєдєвим біля фігури одного з найшанованіших божеств - Білої Тари. Втіленням цього божества буддисти вважають всіх російських правителів, починаючи з імператриці Єлизавети Петрівни, яка видала указ про офіційне визнання буддизму в Росії.

"У Білої Тари сім очей, - пояснив Мєдвєдєву Аюшеєв. - Вона позбавляє від всіх небезпек і продовжує людське життя".

"Красиво!" - відповів на це президент.

Аюшеєв, крім того, зізнався, що Мєдвєдєва буддисти також визнають втіленням Білої Тари.

"Навіть деяким буддистам важко пояснити, що керівник країни - це людина, яка несе на собі таку відповідальність, яка іншому буде занадто важка, і буддисти повинні всіляко його підтримувати, ототожнюючи зі своїм божеством" - пояснив Аюшеєв.

Нагадаємо, Мєдвєдєв прибув до Бурятії у понеділок, 24 серпня. Місцеві буддисти влаштували йому неабияку церемонію зустрічі.

Мєдвєдєв став першим діючим главою РФ, який приїхав до Бурятії. Крім буддійської святині, він відвідав кілька заводів і провів нараду з проблем розвитку Східного Сибіру та Забайкалля.

Читайте також:

Бурятські буддисти готові оголосити Мєдвєдєва втіленням божества на Землі

Мєдвєдєв: заяви про технологічний колапс у Росії – "брехня"

Мєдвєдєв згорнув соціальні програми, щоб купити меблів на 150 мільйонів

Мєдвєдєв розповів ким буде після закінчення президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: