"Буде, як в Україні": Додон лякає Молдову дестабілізацією в разі перемоги партії Санду

"Буде, як в Україні": Додон лякає Молдову дестабілізацією в разі перемоги партії Санду

Фото: Associated Press

Експрезидент Молдови відзначився образою на адресу України.

Колишній президент Молдови (2016-2020), лідер "Партії соціалістів" Ігор Додон лякає країну масовими протестами і дестабілізацією у разі перемоги на парламентських виборах 11 червня партії чинної президентки Маї Санду.

Про це повідомляє NewsMaker.

Додон зарахував партію Санду "Дія і солідарність" до "правих".

"Якщо "праві партії" отримають уряд і парламент, то у нас будуть серйозні проблеми всередині країни, тобто припинення соціальних програм, буде проблема з експортом, тому що "праві" хочуть відмовитися від статусу спостерігача при ЄАЕС (Євразійський економічний союз — Ред.)", — заявив експрезидент, відомий своїми проросійськими поглядами.

Також він вважає, що прихід до влади його політичних опонентів призведе до зовнішньополітичних проблем і встановлення у Молдові "тоталітарного режиму".

"Праві", отримавши парламент і уряд, перетворять Молдову на "пішака Заходу" проти Росії, і всередині країни буде повна дестабілізація. У нас будуть соціальні та економічні проблеми, почнеться націоналізм, проблеми з регіонами — ось в чому небезпека приходу до влади правих. Молдова стане "гарматним м'ясом", яке не шкода використовувати проти Росії, як Україна", — говорить політик.

Відзначимо, що Ігор Додон дотримується проросійської позиції, захищає права російської мови в Молдові, виступає за зближення з РФ і Євразійським союзом. У жовтні 2016 року він навіть заявляв про визнання незаконно окупованого Криму територією РФ.

Нагадаємо, що президент Молдови Мая Санду 28 квітня підписала указ про розпуск парламенту. Вона призначила дату дострокових парламентських виборів на 11 червня.

Новини світу: Санду розпустила парламент Молдови і призначила дострокові вибори

Новини світу: Санду розпустила парламент Молдови і призначила дострокові вибори

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація