Будинок австрійського маніяка Фрітцля, де він 24 роки ґвалтував дочку, знесуть

Доля будинку довгий час залишалася невідомою. Всі мешканці виселилися з дому незабаром після того, як стало відомо про злочини Фрітцля.

маєток маніяка Йозефа Фрітцля
AFP
Будинок Фрітцля
Будинок, в підвалі якого Йозеф Фрітцль протягом 24 років утримував та ґвалтував власну дочку і став батьком сімох її дітей, буде знесений.

Будинок розташований в місті Амштеттен на півночі Австрії. Точна дата знесення поки не відома. За словами голови міської адміністрації, будівлю, швидше за все, знесуть у темний час доби, щоб мінімізувати увагу преси.

74-річний Йозеф Фрітцль був засуджений до довічного ув'язнення в березні 2009 року. Його визнали винним у ненавмисному вбивстві новонародженого сина, а також зґвалтуванні, інцесті і обігу в рабство.

Дочки Фрітцля та її дітям була надана медична та психологічна допомога, але про обставини їх життя в даний час нічого офіційно не повідомляється.

Доля будинку довгий час залишалася невідомою. З огляду на його минуле, шанси на продаж будівлі зводилися до нуля. Всі інші мешканці виселилися з дому незабаром після того, як стало відомо про злочини Фрітцля.

Зазначимо, що жителя австрійського міста Амштеттен Йозефа Фрітцля затримали в квітні 2008 року, після того, як знайшлася його дочка Елізабет, яку вважали зниклою безвісти з 1984 року. Жінка заявила, що батько замкнув її в підвалі, коли їй було 18, і впродовж 24 років не випускав її на поверхню і регулярно ґвалтував.

За цей час Елізабет Фрітцль народила від батька семеро дітей, одна з яких померла в дитинстві.

Читайте також:

Австрійський маніяк хотів продати протоколи своїх допитів

Син британського Фріцля розповів про страшні знущання

Маніяк Фрітцль назвав себе "природженим ґвалтівником"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: