Будинок матері вісьмох близнят продають через борги

Помешкання багатодітної матері може бути проданим через борг за іпотечним кредитом.

Будинок, де живе Надя Сулейман з Південної Каліфорнії, яка народила 26 січня вісьмох близнят, може бути проданий через борги за іпотечним кредитом.

Цей будинок розташований в каліфорнійському місті Віттере і оформлений на матір Наді - Анжелу Сулейман. Раніше Надя Сулейман, у якої до народження близнят вже було шестеро дітей, жила в іншому місці.

В першій половині лютого борг по виплатах склав більше 23 тисяч доларів. Будинок може бути виставлений на аукціон, який почнеться 5 травня.

У Анжели Сулейман не вдалося узяти коментар, оскільки її телефон відключений.

Надя Сулейман живе на допомогу для матерів-одиначок.

Мати 14 дітей, пояснюючи, чому вона завела таку величезну сім'ю, заявила, що в дитинстві була єдиною дитиною в сім'ї і страждала від самотності. З'ясувалося також, що у Сулейман почалася депресія після поранення, одержаного в психіатричній клініці, де вона працювала. Після багатомісячної депресії Надя, за її словами, нарешті змогла сформулювати свою мрію - завести багато дітей.

Після народження близнят, що було визнане другим випадком появи на світ одразу 8 здорових дітей, Надю Сулейман пропонували розповісти про життя численного сімейства, - видати книгу, прийняти участь в телешоу і інших проектах.

Інтереси багатодітної матері узялася представляти піар-компанія Killeen Furtney Group, проте незабаром вона відмовилася від клієнтки через те, що співробітникам фірми і матері восьми близнят погрожували смертю.

Ставлення громадськості до народження близнят змінилося, коли стали відомі подробиці з життя Сулейман, у тому числі і той факт, що для того, щоб завагітніти, вона вдалася до методу штучного запліднення.

Читайте також:
Матері 8 близнюків та її піарникам погрожують вбивством
У США жінка народила відразу вісьмох дітей
Мешканка Берліна народила шістьох немовлят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: