Будинок засновника ХАМАСу перетворили на музей

Музей складається з двох житлових кімнат, туалетної кімнати, вітальні і кімнати очікування для гостей Ясина.

Будинок засновника і духовного лідера палестинського руху ХАМАС шейха Ахмеда Ясина став музеєм.

Будинок Ясина в Газі був відкритий для відвідувачів у квітні. З тих пір кожен день його відвідують десятки людей. Музей складається з двох житлових кімнат, туалетної кімнати, вітальні і кімнати очікування для гостей Ясина.

Одним з головних "залів" музею стала вітальня, яку шейх використовував як робочий кабінет. На стінах кімнати висять фотографії Ясина та інших лідерів ХАМАСу, а також високопоставлених представників арабського світу.

У центрі кімнати встановлено інвалідне крісло засновника ХАМАСу, на якому він пересувався по будинку. Крісло служить постаментом для портрета Ясина, обрамленого його "візитною карткою" - коричневим покривалом.

Для огляду також виставлені уламки інвалідного крісла Ясина, в якому він перебував під час ліквідації ізраїльськими військовими в 2004 році, і закривавлені шматки його одягу.

Серед інших експонатів представлений персональний комп'ютер шейха, його військова форма і особисту зброю. Крім того, відвідувачі можуть бачити подарунки, піднесені Ясину гостями.

Шейх Ахмед Ясин був убитий 22 березня 2004 року. Він був знищений ракетою, випущеною з ізраїльського вертольота, коли повертався на автомобілі з мечеті додому.

Читайте також:

Палестинці засудили вбивство бен Ладена і назвали його мучеником

Єгипет попросив ХАМАС не дратувати Ізраїль: той відповість війною

ХАМАС відзначив 23-річчя, пообіцявши "ніколи-ніколи" не визнавати Ізраїль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: