Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Будуть покарані". Путін поскаржився на людей, які не змогли влаштувати його переговори з Трампом

Глави держав не мали повноформатної зустрічі, але провели спільну прогулянку і поговорили під час фотосесії.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що не зміг провести повноформатні переговори з главою США Дональдом Трампом під час саміту Азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва через графіки та формальності протоколу.

Про це повідомляє РИА Новости.

Водночас він назвав успішною зустріч з американським лідером. За його словами, необхідно знайти можливість сісти і детально обговорити двосторонні відносини.

"Що стосується окремої зустрічі, по-перше, це було пов'язано з графіком Трампа і моїм графіком і з певними формальностями протоколу, з якими нашим командам, на жаль, впоратися не вдалося. Ну... Будуть покарані за це. Водночас нічого страшного не сталося. Ми поговорили під час сьогоднішнього засідання, поспілкувалися. Загалом  все, що хотіли, ми обговорили", — сказав Путін.

"Нам, безумовно, все-таки потрібно буде знайти можливість, і нашим командам, і на рівні президентів, сісти і поговорити щодо всього комплексу наших відносин", — додав президент РФ.

"У нас нормальний діалог. На жаль, мало часу, поки не вдається більш докладно поговорити щодо всього комплексу наших відносин, а там є про що поговорити і в сфері безпеки, і в сфері економічного взаємодії, яка у нас сьогодні практично на нулі", — сказав Путін.

Те, що окрема зустріч не відбулася, за його словами, свідчить про те, що відносини між Росією і США поки що не вийшли з кризи.

ВідеоУ Білому Домі не мають часу на двосторонню зустріч Трампа та Путіна

"Ми готові до того, щоб перегорнути цю сторінку і йти далі дивитися у майбутнє, вирішувати проблеми, в яких зацікавлений і народ США, і народ Росії, думати про те, щоб наповнити конкретним серйозним змістом наші економічні зв'язки", — додав він.

Також Путін заявив, що нинішній об'єм товарообігу несерйозний для обох країн. "Було всього 28 мільярдів, стало 20 мільярдів. Для таких країн, як США і Росія, це майже нуль", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що 11 листопада у В'єтнамі президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін провели спільну прогулянку і поговорили під час спільної фотосесії на полях саміту Азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).

Залиште свій коментар

Вибір редакції