Бухгалтерка екс-радника Януковича Манафорта зізналася в підробці документів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Натомість Манафорт сприяв зменшенню її податкового тягаря.

Бухгалтерка Пола Манфорта, який був політтехнологом Віктора Якуновича, пішла на угоду зі слідством і зізналася, що брала участь в підробці документів.

Про це повідомляє інформагентство Reuters.

На засіданні федерального суду вона розповіла, що допомагала Манафорту з підробкою фінансових звітів і датуванні заднім числом інших документів.

За словами бухгалтерки, вона діяла на прохання Манафорта і його бізнес-партнерів, які натомість сприяли зменшенню її податкового тягаря. За інформацією агентства AP, мова йде про приховування доходу з іноземних джерел на суму 900 тисяч доларів.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. Водночас останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.

Вибір редакції