Букінгемський палац опублікував перше фото надгробка королеви Єлизавети ІІ

Букінгемський палац опублікував перше фото надгробка королеви Єлизавети ІІ

Фото: соцмережі

Британську королеву поховали в меморіальній каплиці короля Георга VI у Віндзорському замку ввечері в понеділок, 19 вересня.

У суботу, 24 вересня, Букінгемський палац опублікував фото надгробка, де поховали королеву Єлизавету II. Ім'я британської королеви вписано на чорній табличці поряд з іменами її батька Георга VI, матері Єлизавети та чоловіка Філіпа.

Про це повідомляє Sky News.

На фото зображено камінь, встановлений на підлозі каплиці в оточенні букетів квітів та вінків. Меморіальна дошка виготовлена з бельгійського мармуру з ручною різьбою, напис зроблено латунними літерами.

Перше фото уже широко публікують в соцмережах, зокрема воно з'явилося у Twitter сайту новин про британську королівську родину. 

Відвідувачі зможуть побачити надгробок наступного тижня, коли Віндзорський замок знову відкриється для публіки. Віддати шану королеві на місці її поховання буде дозволено від четверга, 29 вересня, трохи більше ніж через тиждень після похорону.

Цю меморіальну каплицю замовила королева Єлизавета II у 1962 році як місце поховання свого батька. Її будівництво було завершене у 1969 році.

Нагадаємо, королева Єлизавета II пішла з життя 8 вересня у віці 96 років. Вона була однією з монархів, що правили найдовше в історії.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація