Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Бумбокс" і віртуальні танкові битви: у Мінську День танкіста зібрав 200 тисяч відвідувачів

Фестиваль перетворився на одне із наймасовіших свят у країні.

200 тисяч людей зібрав у Мінську День танкіста. Їхали на нього гості із 10 країн, зокрема й України. А все тому, що білоруси вирішили розірвати шаблон. І свято, яке відзначали ще з радянських часів, цілком переінакшили. ЦьогорІч заманювали не парадами чи військовою технікою, а віртуальними танками, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоУ Мінську з розмахом відзначили День танкіста

200 тисяч людей. Стільки примудрився зібрати у Мінську День танкіста. Їхали на нього гості із 10 країн, зокрема й України. Білоруси вирішили розірвати шаблон. І свято, яке святкували ще з радянських часів, переінакшили. Цьогоріч відвідувачів заманювали не парадами чи військовою технікою, а віртуальними танками. А ще, влаштовували танкові весілля, квести і навіть танкові турніри з шахів. 

У Мінську з розмахом відзначили День танкіста

День Танкіста у Білорусі - це молодіжний фестиваль. Танки тут скрізь: на тематичних знаках, на сувенірах, на кульках і навіть на людях.

Тим часом у чергах довжиною в десятки метрів вишикувались дідусі, тати, діти і внуки. Чекають, аби сісти за кермо танка і "повоювати". 200 танкістів одночасно ведуть бій у найбільшій в Європі ігровій зоні під відкритим небом. Для одних, кажуть, гра – це час для друзів. Для інших - сімейне дозвілля.  

Організатори свята зізнаються – із самого початку його планували як подію для геймерів.  Втім, спочатку і не повірили, коли День танкіста перетворився на одне із наймасовіших свят у країні. Такою кількістю людей може похизуватися навіть не кожне місто. Торік День танкіста відвідали 100 тисяч людей, цього року - щонайменше вдвічі більше.

Із білоруського свято стало міжнародним, бо навіть на сцені лунали українські пісні - на фестивалі виступав "Бумбокс".

Єдине, чого на святі не було - реальних танкових залпів. Обмежилися віртуальними. І, звісно ж, салютом.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції