Бункер часів "холодної війни" виставлений на інтернет-аукціон

Бункер-укриття на випадок ядерної війни пропонують використовувати для "проведення екстремальних вихідних".

Бункер часів "холодної війни", розташований на території Великобританії, виставлений на інтернет-аукціон eBay, повідомляє AFP.

Торги стартували в четвер, 25 лютого, з позначки в 500 фунтів стерлінгів. За три дні ціна зросла більш ніж у 50 разів. Станом на неділю, 28 лютого, за бункер пропонували близько 27,5 тисячі фунтів. Аукціон закінчиться 7 березня, уточнює BBC News.

Виставлене на торги укриття на випадок ядерної війни було здано в експлуатацію в 1959 році. До 1991 року бункер належав Королівському корпусу спостерігачів (Royal Observer Corps) - сформованому з цивільних осіб підрозділу, до завдань якого, зокрема, входить сповіщення про ядерний удар.

Бункер знаходиться на території національного парку Пік Дистрикт у центральній Англії. Приміщення розміром 15 на 15 метрів, розташоване на глибині 4,5 метра, розділене на дві частини - туалет і кімнату спостереження.

Виставлене на торги приміщення "придатне для короткочасного проживання або для проведення екстремальних вихідних", повідомляється в супровідному описі лота. 

Читайте також:

Україну очікує ядерна війна з Росією

60 років тому СРСР випробував першу ядерну бомбу

Північна Корея: ядерна війна - неминуча

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: