Бунт в "Хрестах"

Неповнолітні підозрювані, які влаштували бунт в слідчому ізоляторі "Хрести" в Санкт-Петербурзі, вимагали збільшити час прогулянок.

ізолятор Хрести
В'язниця "Хрести". (Фото: deputydog.files.wordpress.com)
Неповнолітні підозрювані, які влаштували бунт в слідчому ізоляторі "Хрести" в Санкт-Петербурзі, вимагали збільшити час прогулянок, повідомив керівник прес-служби кримінально-виконавчої служби Росії Олександр Сидоров.

"У СІЗО номер один у Санкт-Петербурзі 17 неповнолітніх, що перебувають під вартою, відмовилися повертатися після прогулянки в свої камери. Вони почали стрибати і кричати, вимагати, щоб припинили переглядати посилки і передачі, бо цигарки приходять до них проколотими", - сказав Сидоров.

За його словами, вони також захотіли послаблення режимних вимог, перш за все щодо лідерів злочинного середовища.

Співробітники відомства не можуть піти назустріч особам, що перебувають під вартою, підкреслило джерело.

"Ми зобов'язані перевіряти всі посилки для забезпечення заходів безпеки. А час для прогулянок чітко визначається законом і переглядатися не може", - зазначив Сидоров.

У "Хрести" виїжджали начальник ДУ ФСВП по Санкт-Петербургу Володимир Маленчук, а також заступник прокурора міста по нагляду за кримінально-виконавчою системою.

"Керівник ДУ ФСВП переконаннями домігся, щоб підозрювані повернулися в камери", - повідомив керівник прес-служби, уточнивши, що не довелося вдаватися до спецназу.

За фактом інциденту в слідчому ізоляторі буде проведена перевірка.

Про події спочатку надходила суперечлива інформація. Представник прес-служби ДУ МНС по Петербургу повідомив, що в "Хрестах" в четвер увечері сталася пожежа, але на територію пожежників не пустили.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: