Бурджанадзе: Грузія стоїть на порозі війни

Екс-спікер парламенту заявила, що Саакашвілі готовий ввести країну в нову війну, адже йому краще бути вигнаним президентом Росії, ніж власним народом.

Опозиційна партія Демократичний рух - єдина Грузія, лідером якої є екс-спікер парламенту Ніно Бурджанадзе, вважає, що "зусиллями президента Михайла Саакашвілі і його оточення Грузія знову стоїть на порозі війни".

"Парламент Грузії готує звернення до народів та парламентів північнокавказьких республік в обхід російського керівництва, а це очевидний виклик Росії", - сказано в поширеній у суботу 20 лютого заяві партії Бурджанадзе.

У ньому зазначається, що звернення грузинських депутатів з урахуванням складної ситуації на Північному Кавказі може викликати дестабілізацію в регіоні.

"Саакашвілі розуміє, що його знаходженню у владі загрожує небезпека, тому він за рахунок нових провокаційних дій готовий ввести країну в нову війну. Він вважає за краще бути вигнаним з Грузії Росією президентом, ніж вигнаним власним народом", - сказано в заяві партії Демократичний рух - єдина Грузія.

Відзначимо, у п'ятницю, 19 лютого, президент Грузії Михайло Саакашвілі пообіцяв допомогти Європі диверсифікувати постачання енергоресурсів в обхід Росії і заявив, що повернення Грузії до сфери впливу Москви закриє ринки регіону і доступ до центральноазійських енергоресурсів.

У своєму виступі президент Грузії також піддав критиці плани влади Франції з продажу Росії вертольотоносця "Містраль" і бронетехніки.

Читайте також:

Саакашвілі: французький корабель допоможе Росії у захопленні інших країн

Саакашвілі попередив Захід про наслідки повернення Грузії до сфери впливу РФ

Росія побудує в Абхазії військову базу

Грузія вимагає у Росії 40 мільярдів доларів за Абхазію і Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: