Бурджанадзе подала до суду на грузинський парламент

Невдоволення Бурджанадзе викликало те, що депутати, за ініціативи Михайла Саакашвілі, позбавили її державної охорони.

Екс-спікер парламенту Грузії, один з лідерів опозиції Ніно Бурджанадзе подала до суду на парламент країни.

Невдоволення Бурджанадзе викликало те, що депутати позбавили її державної охорони (яку надають ряду колишніх чиновників). Відповідна ініціатива, як повідомляли ЗМІ, виходила від президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Слухання за позовом Бурджанадзе почнуться 2 липня. У парламенті між тим, коментуючи претензії колишньої колеги, заявили, що вона занадто велику увагу приділяє власному комфорту.

Це вже другий позов Ніно Бурджанадзе до керівництва Грузії. В кінці травня вона подала до суду на Саакашвілі, звинувативши його у співробітництві з російськими спецслужбами.

Ніно Бурджанадзе була однією з лідерів "революції троянд". Пост спікера парламенту вона займала до 2008 року. Після серпневої війни вона заявила про перехід в опозицію, поклавши на Саакашвілі провину за програну війну і втрату Абхазії і Південної Осетії. Сам він тим часом, як повідомляло GHN, заявив, що його соратниця пішла в опозицію тому, що "президент позбавив її привілеїв".

Бурджанадзе, після відставки очоливши партію "Демократичний рух - Єдина Грузія", стала однією з організаторів масових акцій протесту в Тбілісі, учасники яких вимагали відставки Саакашвілі. Мітинги, що проходять в грузинській столиці вже більше двох місяців і досі не принесли результатів.

Читайте також:

Бурджанадзе подасть на Саакашвілі до суду

Поліція в Грузії розгромила опозицію

Грузинська податкова виставила Бурджанадзе штраф на мільйон доларів

Грузинська опозиція перетворила Тбілісі на "місто кліток"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: