Бурджанадзе викликала Саакашвілі на теледебати

Грузинська опозиція готова зустрітися з президентом Грузії за умови, що ця зустріч транслюватиметься в прямому ефірі на всю країну.

Лідер партії "Демократичний рух - Єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе, виступаючи на мітингу опозиції перед будівлею парламенту, викликала президента країни Михайла Саакашвілі на прямі теледебати.

"Закликаю Саакашвілі до прямого діалогу. Якщо Саакашвілі справжній чоловік, я готова виступити разом з ним в прямому ефірі ТБ і поговорити про те, які свого часу у мене були претензії до нього, і про те, що я попереджала його, що грузинський народ, хоч і терплячий, ніколи не стерпить приниження і того, щоб топтали його гідність", - заявила Бурджанадзе, додавши, що багатотисячна акція під парламентом є підтвердженням її слів.

Бурджанадзе, яка раніше займала пост спікера грузинського парламенту, зазначила, що "поки не час для претензій і питань (до колишніх представників власті, які сьогодні знаходяться в рядах опозиції)".

"На цьому етапі ми повинні бути єдині і повинні бути разом. Коли тоне корабель, потрібна єдність, а не претензії. Я разом з вами зроблю все для того, щоб ця країна стала схожа на країну", - заявила Бурджанадзе.

Вона підкреслила, що опозиція зможе повести Грузію новим шляхом.

Намір зустрітися з Саакашвілі в прямому ефірі підкреслив і колишній представник Грузії в ООН. А сьогодні лідер "Альянсу для Грузії" Іраклій Аласанія.

"Ми готові зустрінеться з Саакашвілі, щоб виконати волю народу. Ця зустріч повинна транслюватися в прямому ефірі і стати предметом національного засудження і оцінки", - сказав він, додавши, що зустріч повинна проходити в присутності тих людей або громадських діячів, яким довіряє населення.

Нагадаємо, 9 квітня лідери опозиції дали Саакашвілі 24 години, щоб відповісти на вимогу учасників акції протесту піти у відставку і призначити в країні нові вибори.

10 квітня президент Грузії Саакашвілі однозначно дав зрозуміти, що не збирається йти у відставку.

У відповідь опозиція заявила, що з 18.00 вечора в п'ятницю розпочнеться акція національної непокори в столиці Грузії.

Читайте також:

Грузинська опозиція починає акції громадської непокори

Грузинська опозиція не повірила Саакашвілі й продовжила мітинги

Саакашвілі дав зрозуміти, що не збирається йти у відставку

У Грузії побили п'ятьох опозиціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: