Бурджанадзе закликала до жорсткої боротьби з Саакашвілі

Лідер грузинської опозиції закликала об'єднатися у боротьбі з режимом Саакашвілі в демократичний фронт.

Лідер партії "Демократичний рух - Єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе закликала непримиренні опозиційні сили об'єднатися і створити демократичний фронт для боротьби проти Михайла Саакашвілі.

"Тільки спільними зусиллями і непримиренної боротьбою зможемо покінчити з цим режимом. Закликаю всіх об'єднатися для порятунку країни", - заявила Бурджанадзе на прес-конференції в Тбілісі.

Раніше створені опозиційні об'єднання мали одну мету - мирну зміну влади, проте різні методи її досягнення.

У нову коаліцію, вважає екс-спікер грузинського парламенту, повинні об'єднатися ті сили, які переконалися, що "в умовах нинішньої влади й існуючої реальності, єдиним методом боротьби є не діалог, а ще більш жорсткі дії".

При цьому Бурджанадзе заявляє, що боротьба повинна вестися в конституційних рамках цивілізованими і демократичними методами, включаючи акції протесту.

Вона вважає безглуздим вести будь-який діалог з владою.

За словами Ніно Бурджанадзе, її партія вже провела консультації з цього питання з низкою опозиційних сил, основна частина яких розділяє ті ж погляди. При цьому вона зазначила, що не буде називати конкретні політичні сили: вони самі зроблять відповідні заяви після завершення консультацій.

Поки при владі знаходиться Михайло Саакашвілі, Грузія може опинитися в міжнародній ізоляції, вважає лідер партії "Демократичний рух - Єдина Грузія".

"Небезпечно, коли Михайло Саакашвілі не хоче сприймати ситуацію, що склалася і продовжує повторювати, що в ситуації подібної тій, що була в серпні минулого року, зробив би те ж саме. І це відбувається після того, як цивілізований світ однозначно сказав, що рішення Саакашвілі були злочинними ", - заявила вона.

На її думку, при нинішньому режимі практично неможливо примирення з осетинських і абхазьких народами і повернення їх довіри.

Читайте також:

Саакашвілі з трибуни ООН пообіцяв повернути Абхазію

Чоловіка, який кинув черевиком у Саакашвілі, посадили за спробу вбивства

У грузинський армії зростає невдоволення режимом Саакашвілі

Південна Осетія вимагає міжнародного трибуналу над Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: