Бурджанадзе заявила про загрозу для своєї сім'ї

Лідер опозиції Грузії заявила, що її родина перебуває під "жахливим пресингом".

Одна з лідерів грузинської опозиції, екс-спікер парламенту Ніно Бурджанадзе заявила про загрозу для своєї сім'ї.

"Загроза є дійсно, тому що ми перебуваємо під жахливим пресингом", - сказала Бурджанадзе на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів, чи відчуває вона після подій 26 травня в Тбілісі загрозу для своєї сім'ї.

При цьому вона зазначила, що кримінальна справа, порушена проти її чоловіка Бадрі Біцадзе у зв'язку з подіями 26 травня "не витримує ніякої критики".

"Природно, загроза (членам сім'ї) існує, тому що навіть мого сина після цих злощасних нібито розмов (телефонних) оголосили головним ідеологом "Народних зборів ", - сказала політик, додавши, що синові всього 24 роки.

Нагадаємо, грузинська поліція оприлюднила запис розмови, яка нібито відбулася між Бурджанадзе та її сином Анзор Біцадзе. У розмові мати і син нібито обговорюють силовий варіант розвитку подій. Бурджанадзе заявила, що вимагає міжнародної експертизи цього аудіозапису, оскільки слова там "вирвані з контексту, сфабриковані".

"Так, я кажу про те, що необхідно, щоб ми звільнили країну від Міші (Саакашвілі), так, я кажу про те, що сила в народі. І ми говоримо про те, що так, ми повинні показати своє власне мужність", - сказала вона, додавши, що "в будь-якому демократичній державі, щоб підслуховувати і, тим більше, потім ці підслуховування оприлюднити, для цього потрібна санкція".

"А що сказав насправді мій син? Насправді він сказав, що - мама, якщо ти вважаєш, що країна гине, а країна гине, то патріоти повинні покласти голову за те, щоб країну врятувати, і я готовий це зробити" , - розповіла Бурджанадзе.

"Я вам скажу: я готова покласти свою голову за те, щоб в XXI столітті мої діти не жили в необільшовицькій державі", - сказала грузинський політик.

У ніч на 26 травня спецназ із застосуванням водометів, сльозогінного газу, гумових куль і кийків розігнав на проспекті Руставелі акцію протесту "Народних зборів", учасники якої вимагали відставки президента Грузії Михайла Саакашвілі.

У ніч розгону акції на проспекті Руставелі загинули чотири людини, в тому числі один поліцейський. За даними МВС Грузії, в жодному з випадків загибелі людей представники правоохоронців до цього не мали відношення. Опозиція звинуватила владу в непропорційному застосуванні сили, що призвело до великої кількості потерпілих.

У свою чергу МВС Грузії заявило, що частина організаторів акції готувалася до насильницьких дій, і опублікувало серію аудіо-і відеозаписів свідчень і бесід між лідерами "Народного зібрання" і активістами про підготовку організованих провокацій, у тому числі озброєних.

Читайте також:

Опозиція Грузії заявила, що затриманих на мітингу забили до смерті

Чоловіка Ніно Бурджанадзе звинуватили в організації безладів у Грузії

Чоловік Бурджанадзе втік з Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: