Бурджанадзе заявила, що навіть загибель чоловіка не зупинить її боротьби

Бурджанадзе наголосила, що навіть загибель чоловіка не зможе її зупинити: "Я буду боротися ще більше".

Екс-спікер парламенту Грузії, а нині лідер опозиційного "Народного зібрання" Ніно Бурджанадзе назвала сфабрикованими звинувачення на адресу її чоловіка Бадрі Біцадзе і при цьому заявила, що не буде платити за нього заставу і боротиметься ще більше.

30 травня прокуратура Грузії оголосила, що проти колишнього шефа Прикордонполіції Бадрі Біцадзе пред'явлене звинувачення за статтею 353, частина друга УК Грузії - протистояння, загроза або насильство щодо захисників громадського порядку чи інших представників влади, здійснене групою.

Його звинувачують в організації нападу на поліцейських на акціях "Народних зборів", що відбувалися минулого тижня в Тбілісі і були розігнані спецназом у ніч на 26 травня. Прокуратура запропонувала як запобіжний захід заставу, сума якої не називається.

Між тим, Бурджанадзе заявила, що ні в якому разі не планує платити заставу за чоловіка. "Чому це держава така милосердна до мене чи моєї родини?... У стількох затриманих немає можливості заплатити заставу, а мій чоловік - особливе виключення? Це не благородство влади... Я не піду на такі методи і нізащо не платитиму застави", - сказала Бурджанадзе.

Вона також стверджувала, що місцезнаходження чоловіка їй не відоме, його мобільний відключений. "...Щодо його подальших дій, то він вирішуватиме сам, адже він самостійна людина", - зазначила вона.

При цьому Бурджанадзе заявила, що бачить певну небезпеку для Бадрі Біцадзе, в тому числі, не виключає спроб його вбивства.

"Хочу заявити з повною відповідальністю, що у Бадрі Біцадзе немає зброї. У мене є інформація, що стосовно моєї сім'ї влада до 21 травня планувала розіграти певний сценарій, який передбачає або вбивство мого чоловіка, або підкидання наркотиків моєму синові. Однак вони визнали, що з приводу наркотиків їм ніхто повірить, а щодо вбивства Бадрі Біцадзе сказали, що дорого обійдеться, але сьогодні існує небезпека для мого чоловіка", - сказала Бурджанадзе.

При цьому вона підкреслила, що навіть загибель чоловіка не зможе її зупинити. "Я буду боротися ще більше", - заявила екс-спікер парламенту.

Раніше МВС Грузії заявило, що має компрометуючий аудіозапис, на якому Анзор Бурджанадзе, син лідера опозиційного Народного зібрання Ніно Бурджанадзе говорить про єгипетський сценарій розвитку ситуації в Грузії. Запис поширило відомство 26 травня.

27 травня міністерство внутрішніх справ Грузії представило відео, на якому люди, схожі на організаторів антиурядових демонстрацій, обговорюють плани підготовки до протестів.

Читайте також:

Чоловіка Ніно Бурджанадзе звинуватили в організації безладів у Грузії

Опозиція Грузії заявила, що затриманих на мітингу забили до смерті

Опозиція Грузії обіцяє протестувати до відставки Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: